Powered by Smartsupp გამწოვი Bosch DWP64CC50T, 380m³/H, Silver | upstore.ge
< უკან
შინაური ცხოველების აქსესუარები
საოჯახო ტექნიკა
კომიუტერის აქსესუარები
მშენებლობა/რემონტი
ხელსაწყოები
სახლი
ეზო/ბაღი
ავტო/მოტო
ტექნიკა
გამწოვი Bosch DWP64CC50T, 380m³/H, Silver სურათი
ფასი:
699.99₾
ბრენდი: Bosch მოდელი: DWP64CC50T მონტაჟის ტიპი: კედლის სიმძლავრე: 125 W სიჩქარეების რაოდენობა: 3 წარმადობა: 380 მ³/სთ სიხშირე: 50 Hz ძაბვა: 220-240 V ფილტრის ტიპი: ცხიმდამჭერი ტიპი: ბუხრისებრი მართვის ტიპი: ელექტრონული ხმაურის დონე: 64 dB განათების ტიპი: LED ნათურების სიმძლავრე: 10 W ნათურების რაოდენობა: 2 ინსტალაციის ტიპი: კედელზე დასაკიდებელი ენერგიის ჯამური წლიური მოხმარება: 72,5 კვტ/სთ/წ დამატებითი მახასიათებლები ენერგომოხმარების კლასი: A++ ფილტრის რაოდენობა: 2 სიღრმე: 79-101 სმ სიგანე: 60 სმ სიმაღლე: 47 სმ წონა: 7.5 კგ ფერი: ვერცხლისფერი