„საიტი“ ან „ვებ-გვერდი“ - https://www.upstore.ge
„კომპანია“ - ვებ გვერდი https://www.upstore.ge - ს მფლობელი  და მესაკუთრე შ.პ.ს. გრინკოდი
„მომხმარებელი“ - ფიზიკური ან იურიდიული პირი, რომელიც სარგებლობს საიტის მომსახურებით, ანთავსებს განცხადებას, ან ეძებს სასურველ საქონელს/მომსახურებას.
„განცხადება" - ვებ გვერდზე განთავსებული ინფორმაცია, მასთან დაკავშირებული ფოტო ან/და ვიდეო მასალის ჩათვლით ან მის გარეშე, გასაყიდი პროდუქციის შესახებ, რომელიც შედგენილია საიტის წესების დაცვით;
„მესამე პირი“ - ნებისმიერი პირი თანახმად საქართველოს კანონმდებლობისა გარდა „კომპანიისა“ და „მომხმარებლისა“.
„მომხმარებლის გვერდი“ - მომხმარებლის მიერ საიტზე განსაზღვრული წესით რეგისტრირებული გვერდი, სადაც მომხმარებელი ანთავსებს, არედაქტირებს, ანახლებს, სოციალური ქსელით აზიარებს ან/და შლის  საქონლის/მომსახურების შესახებ, საიტის წესების დაცვით შედგენილ, განცხადებებს ან განცხადებას.
„ბალანსი“ - მომხმარებლის მიერ კომპანიისთვის გადახდილი მომსახურების საზღაური, რომელიც არ ექვემდებარება მომხარებლისთვის უკან დაბრუნებას და მომხმარებლის მიერ გამოყენებულ უნდა იქნას, მხოლოდ და მხოლოდ, ფასიანი განცხადებისა და სერვისების შე საიტის წინამდებარე წესებით განსაზღვრულ ვადაში.
„სოციალური ქსელი“ – Facebook-ი (ფეისბუქი) ან/და სხვა სოციალური ქსელი ინტერნეტში, რომლის გამოყენებითაც კომპანიას ან/და მომხმარებლს შეუძლიათ საიტზე განთავსებული ინფორმაციის გაზიარება მესამე პირისთვის ან პირებისთვის და რის საშუალებასაც საიტი ტექნიკურად იძლევა.
1 ძირითადი პირობები
1.1. Upstore.ge (შემდგომში "პლატფორმა")
ონლაინ კომერციული პლატფორმა, რომელიც მომხმარებლებს (შემდგომში "გამომყენებელი") სთავაზობს პროდუქციის შეძენასა და გაყიდვას.
1.2. წესებისა და პირობების მიღება
პლატფორმის გამოყენებით, მომხმარებელი ეთანხმება მოცემულ წესებსა და პირობებს და ვალდებულია დაიცვას ისინი.
1.3. ცვლილებების განხორციელება
Upstore.ge იტოვებს უფლებას ნებისმიერ დროს შეცვალოს წესები და პირობები, წინასწარი გაფრთხილების გარეშე.