Powered by Smartsupp ტელევიზორი Philips 32PHS6808/12, 32", HD, Smart TV, USB, HDM | upstore.ge
< უკან
შინაური ცხოველების აქსესუარები
საოჯახო ტექნიკა
კომიუტერის აქსესუარები
მშენებლობა/რემონტი
ხელსაწყოები
სახლი
ეზო/ბაღი
ავტო/მოტო
ტექნიკა
ტელევიზორი Philips 32PHS6808/12, 32", HD, Smart TV, USB, HDM სურათი
ფასი:
999.00₾
ბრენდი: Philips მოდელი: 32PHS6808/12 პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი ეკრანის ზომა: 32" ჩვენება: LED HD რეზოლუცია: 1366 x 768 განახლების სიხშირე: 60 Hz HDR10 HLG OS HbbTV აპლიკაციები YouTube Netflix Amazon Prime ხმის ასისტენტი მუშაობს Alexa-სთან მუშაობს Google Assistant-თან გამომავალი სიმძლავრე (RMS): 10 W USB რაოდენობა: 2 Wi-Fi: დიახ Ethernet-LAN RJ-45 ციფრული აუდიო გამომავალი (ოპტიკური) HDR HDR10 HLG სიგანე: 711,0 მმ სიმაღლე: 435,0 მმ სიღრმე: 89,0 მმ წონა: 4.0 კგ ფერი: შავი