ტელევიზორი Kivi 32F760QB, 32", FHD, Smart TV, Android TV, US
ფასი:
️
575.22₾
ბრენდი: Kivi მოდელი: 32F760QB პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი ეკრანის ზომა: 32" ეკრანის გარჩევადობა: FHD რეზოლუცია: 1920x1080 განათების ტიპი: LED მატრიცის ტიპი: FSA HLG: დიახ კონტრასტი: 7000:1 ასპექტის თანაფარდობა: 16:9 MPEG ხმაურის შემცირება: დიახ ბირთვების რაოდენობა: 4 ჩაშენებული მეხსიერება: 8 GB Smart TV: დიახ WiFi: დიახ Bluetooth: დიახ CI: დიახ ტიუნერები: DVB-T2, DVB-C, DVB-T, HbbTV კავშირის პორტები Ethernet (LAN): დიახ USB: 2 HDMI პორტები: 3 HDMI ARC: დიახ HDMI CEC: დიახ პორტი 3,5: დიახ ოპტიკური აუდიო გამომავალი: დიახ RCA: დიახ ხმის ავტომატური კონტროლი: დიახ პროგრამული უზრუნველყოფა Google ასისტენტი: დიახ Chromecast: დიახ Google Home: დიახ DLNA: დიახ თამაშის რეჟიმი: დიახ HEVC: დიახ AV1: დიახ KIVI მედია: დიახ პროგრამული უზრუნველყოფა: KIVI Media, Google Assistant, Chromecast, Google Home, თამაშის რეჟიმი VESA: 200x100 მმ Netflix: დიახ Amazon Prime: დიახ ოპერაციული სისტემა: Android TV 11 სადგამის მასალა: მეტალი წონა: 5,4 კგ ზომა სადგამით: 720х180х465 მმ ფერი: შავი
გადახდის მეთოდები
ადგილზე გადახდა ხელმისაწვდომია მხოლოდ თბილისის მასშტაბით
დარჩენილია 1 ერთეული
📞 322 80 00 35
მსგავსი პროდუქტები
ტელევიზორი 61 სმ SMART TV
მსგავსი
Franko tv 55 inch, 531023
მსგავსი
ტელევიზორი Philips 48OLED818/12 Ambilight, 48", 4K UHD, Smar
აქცია.!! SMART.. 102 სმ.. ახალი.. 2025 წლის.. 13.0 ANDROID..
ტელევიზორი TCL 43S5K S5K QLED, 43", FHD, HDMI, BT, WIFI, Bla