Powered by Smartsupp ტელევიზორი Philips 43PUS8118/12, 43", 4K UHD, Smart TV, USB, | upstore.ge
< უკან
შინაური ცხოველების აქსესუარები
საოჯახო ტექნიკა
კომიუტერის აქსესუარები
მშენებლობა/რემონტი
ხელსაწყოები
სახლი
ეზო/ბაღი
ავტო/მოტო
ტექნიკა
ტელევიზორი Philips 43PUS8118/12, 43", 4K UHD, Smart TV, USB, სურათი
ფასი:
1999.00₾
ბრენდი: Philips მოდელი: 43PUS8118/12 პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი ეკრანის ზომა: 43" ჩვენება: 4K Ultra HD LED რეზოლუცია: 3840 x 2160 განახლების სიხშირე: 60 Hz გამოსახულების პროცესორი: Pixel Precise Ultra HD HLG (ჰიბრიდული ლოგ გამა) Dolby Vision ციფრული ტელევიზია: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 ტელეტექსტი 1000 გვერდი ჰიპერტექსტი HEVC მხარდაჭერა: დიახ Smart TV: დიახ OS: ჭკვიანი ტელევიზორი გაუმჯობესებული ოპერაციული სისტემით ინტერაქტიული ტელევიზია HbbTV YouTube Netflix ხმოვანი ასისტენტი Amazon Alexa თავსებადია Google Assistant-თან მულტიმედიური აპლიკაციები გამომავალი სიმძლავრე (RMS): 20 W დინამიკის კონფიგურაცია: 2 x 10 W სრული დიაპაზონის დინამიკები Dolby Digital MS12 V2.5 DTS-HD (M6) HDMI პორტების რაოდენობა: 3 USB პორტების რაოდენობა: 2 Wi-Fi: დიახ Bluetooth 5.0: დიახ Ethernet-LAN RJ-45 ციფრული აუდიო გამომავალი (ოპტიკური) ყურსასმენის გამომავალი ALLM HDMI VRR HDR HLG HDR10 HDR10+ Dolby Vision გამოყენებული პანელის ტექნოლოგია: LED LCD ეკო რეჟიმი სინათლის სენსორი ზომები: სიგანე: 963,0 მმ, სიმაღლე: 570,0 მმ, სიღრმე: 78,0 მმ წონა: 7,9 კგ ფერი: შავი