Powered by Smartsupp ტელევიზორი Philips 43PUS8518/12 Ambilight, 43", 4K UHD, Smar | upstore.ge
< უკან
შინაური ცხოველების აქსესუარები
საოჯახო ტექნიკა
კომიუტერის აქსესუარები
მშენებლობა/რემონტი
ხელსაწყოები
სახლი
ეზო/ბაღი
ავტო/მოტო
ტექნიკა
ტელევიზორი Philips 43PUS8518/12 Ambilight, 43", 4K UHD, Smar სურათი
ფასი:
2599.00₾
ბრენდი: Philips მოდელი: 43PUS8518/12 პროდუქტის ტიპი: ტელევიზორი ეკრანის ზომა: 43 " ჩვენება: 4K Ultra HD LED რეზოლუცია: 3840 x 2160 განახლების სიხშირე: 60 Hz Dolby Vision HDR10+ Micro Dimming Pro HLG ციფრული ტელევიზია: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 ტელეტექსტი: დიახ HEVC მხარდაჭერა: დიახ OS: Google TV, Android Google Play Movies YouTube Netflix Apple TV დისნეი+ Ambilight Aurora მეხსიერების ზომა (Flash): 16GB დისტანციური მართვა: დიახ ხმის ასისტენტი: დიახ Google ასისტენტი მუშაობს Alexa-სთან გამომავალი სიმძლავრე (RMS): 20W USB რაოდენობა: 2 Wi-Fi: დიახ Bluetooth: დიახ Ethernet-LAN RJ-45 ციფრული აუდიო გამომავალი (ოპტიკური) სიგანე: 963,0 მმ სიმაღლე: 570,0 მმ სიღრმე: 77,0 მმ წონა: 8,8 კგ ფერი: შავი